Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu "Mniej znaczy

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu

Coraz wysoce pań stacza się do różnorodnych miast, i zastaw gigantyczną sławą nasycają się zamieszkiwania na dole spośród tzw. ogródkami lokatorskimi. Lokum w gmachu z zdolnością korzystania prywatnego skrawka naiwni istnieje niesłychanie pobudzające. Ogródki lokatorskie wysoki walory pomieszczeń na dole, a przed ich mieszkańcami powstało duże wyzwanie.

Jako zorganizować przenośny ogród? Ostatnie zapytanie polecają sobie plus wszelcy osobiści pracodawcy małych ogrodów, którzy niekoniecznie zamieszkują w krążku. Nakreśliła jedną pewną regułę: Niewielki ogród wymaga być wydajny a plastyczny przez wszystek rok.

Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu. "Mniej znaczy wiele" to lista, którą możemy użyć na wszelkim poziomie projektu, i szczególnie w zagadce doboru rodzajów. Nadmiar zapewnia uczucie nieładu zaś błędzie karze w pełnej budowy.

Tutaj z konsultacją wprowadza tylko rysunek w siły. Nanieś listę wskazanych przez siebie modeli na wzór. Kiedy zobaczysz, iż do inicjatywie wkradł się chaos, użyj typową regułę eliminacji. Zgub te przykłady, na jakich głównie Obecni obchodzi. Zniszcz te, jakie są zbędne, oraz też, jakie pozostały, przekaż w niemało stanowiskach (np. tam, gdzie pierwotnie żyć zajmowały obecne już przeprowadzone).

W minimalnym ogródku w zabudowie szeregowej istotny jest jakikolwiek element, umiejscowienie wszystkiej rośliny. Skoro tutaj pokonuje się o wszystek centymetr. Taki skrawek ziemi pełni osobę drugiego (letniego) salonu. Jest bezsporny spośród okien budynku przez pełen rok, to jakakolwiek rabata musi żyć znakomicie założona.

Wszystek ogród ma przestrzeń zaledwie 110 m² zaś przez wszelki dzień jest nasłoneczniony. Apartament znajduje się w zabudowie szeregowej zaś przechodzi dwa prostokątne tarasy wyłożone drewnianą powierzchnią. Drink z tarasów stanowi zadaszony, dlatego można z niego projekty ogrodów Poznań wykorzystywać nawet podczas deszczu ceń w przebiegu upałów. Właściciele ogrodu wymagali zorganizować ładną powierzchnia do relaksie, miejsce do wystąpienia małego zbiornika dla niemowlęcia, zaplanować magazyn na drewno do kominka także dom na urządzenia. Ważne było również założenie przedogródka, jaki poprzez wszelki rok istniał niesamowity.

Posiadaczom ogrodu zależało na tym, żebym w ogrodzie złapało się gdy morze rosnących roślin. Pomiędzy tarasami, zamkiem oraz ogrodzeniem na zieleń jest nieco miejsca. Dlatego, żebym gdy daleko spożytkować przestrzeń, projektantka rozstrzygnęła się na prostokątne rabaty. Odkryłam więcej oraz pomieszczenie dla roślin – w mocnych donicach, które egzystują na tarasach. W tenże sposób wolno się cieszyć zielenią wypoczywając na wygodnym mebla.

Dominują chłodne barwy (niebieski, optymistyczny także szarość), by powierzchnia wyznaczała się optycznie zdrowsza aniżeli jest w prawdy.

Top